Hynek Cup 2008 - Balonowy Puchar Kaszub im. płk F. Hynka :: 4 - 7 września 2008 :: Bielkówko - Kolbudy - Przywidz - Nowa Karczma - Szymbark - Szatarpy

Loty na uwięzi

Pragniemy pokazać Państwu, jakim niepowtarzalnym i pięknym sportem jest baloniarstwo. Na chcących poznać ten sport czekać będą balony na uwięzi. Za pomocą specjalistycznych lin zakotwiczony balon wznosi się do 20-30 metrów nad terenem imprezy. Przy dobrej widoczności z tej wysokości podziwiać możemy Kaszuby i ich okolice! Zapewniamy niezapomniane wrażenia i widoki.

 

Na loty na uwięzi zapraszamy do Bielkówka. Pilot balonu jednorazowo może wziąć do kosza cztery osoby. W lotach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 6 do 18 roku życia, które powinny być w towarzystwie rodziców lub opiekunów.
Wszystkich pasażerów prosimy o ostrożność, zwłaszcza o nie wyrzucanie niczego z kosza i nie dotykanie palnika. Podczas lotu należy słuchać poleceń pilota.

 

Podczas zawodów HYNEK CUP 2008 loty na uwięzi dostępne będą nie tylko dla amatorów przygód, ale także dla zwyciezców konkursów z radia i prasy, dlatego gorąco zachęcamy do słuchania Radia Gdańsk oraz czytania Dziennka Bałtyckiego.